KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 10,00 €
Skladom
naša cena 39,20 €
Skladom

O NÁS » Partneri
Referencie a partneri

 

 

     V galérii nájdete fotografie z našich realizácií. Vianočné osvetlenie od nás skrášľuje Vianoce po celom Slovensku, medzi spokojnými zákazníkmi našich služieb nájdete aj týchto zákazníkov:

 

Vybrané referencie

 tmt mall tcom   modrA  citroen   hotel sheraton rožňava

kia  BAUHAUS

Bratislava vianocne osventlenie  hotel skalka vianocne svetla  

 

Ranč u Bobiho - Nový Tekov 

 

  Medzi našimi stálymi zákazníkmi s Vianočným osvetlením patrí pomerne známy Ranč u Bobiho, kde nájdete ideálne miesto pre milovníkov koní a zvierat,  športové a relaxačné vyžitie a výbornú kuchyňu. Ranč u Bobiho je skvelé miesto na konanie firemných eventov, osláv a svadieb. Okrem jazdy na koni ponúka tento jedinečný ranč omnoho viac ako by ste čakali. Zajazdíte si na štvorkolkách, zahráte si bowling, tenis, volejbal, minigolf a mnoho iného. Okrem toho Vás čaká wellness vírivka so saunou a v lete príjemný relax pri bazéne. My sa na ranč vraciame veľmi radi, dokonalé prostredie areálu a priateľský personál si okamžite zamilujete.

Ranč u Bobiho Nový Tekov

 

 

MGM3MjR