KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 249,00 €
Skladom

AKO NA TO » Komerčné objekty
Výzdoba komerčných objektov

Vianočné svetlá osvetlenie

 

Vianočné osvetlenie pre hotely, penzióny a obchodné prevádzky:

 

    Vianočná svetelná výzdoba je nevyhnutnou súčasťou marketingovej stratégie v oblasti obchodu a služieb. Využite naše profesionálne služby v oblasti návrhu optimálnych riešení pre Váš biznis. Dohodnite si s nami neformálne stretnutie, kde preberieme Vaše predstavy a zistíme potrebné technické parametre na zabezpečenie bezproblémovej inštalácie. V rámci rozpočtu, vypracujú naši projektanti návrhy a ukážky budúceho Vianočného osvetlenia.

 

   Našimi zákazníkmi sú obchodné centrá, hotely a penzióny, reštaurácie, obchody a iné obchodné prevádzky. Cieľom svetelnej výzdoby pomocou Vianočného osvetlenia je upútať pozornosť okoloidúcich, zveľadiť verejné priestory a upozorniť na blížiace sa Vianočné sviatky.

 

   Keď sa rozhodnete pre profesionálnu výzdobu objektu Vašej spoločnosti, stačí ak zavoláte do našej firmy a dohodnete si termín obhliadky s našim pracovníkom. Po príchode bude Váš objekt nafotený a zistené potrebné rozmery (obr. 1) Ďalej bude vytvorený grafický návrh s predbežnou cenovou ponukou (obr. 2) Po odsúhlasení grafického návrhu a cenovej ponuky si dohodnete termín realizácie a naši pracovníci projekt zrealizujú (obr. 3).

 

 

Ukážky vianočných realizácií:

NTI4Y2JhN