KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 39,20 €
Skladom

Archív
Porovnanie kvality

LED christmass decoration

Sme spoločnosť špecializujúca sa na dekoračné osvetlenie. Ponúkame Vám profesionálne produkty a služby za mimoriadne výhodné ceny. Naším cieľom je obojstranná spokojnosť, preto je obchod postavený na kvalite produktov a profesionálnom servise. Naša ponuka je z hľadiska portfólia produktov na Slovensku jedinečná, veľkú väčšinu produktov nenájdete u žiadneho predajcu. 

V záujme zlepšenia kvality neustále sledujeme trendy a výrobné postupy na popredných svetových výstavách.  Našimi dodávateľmi sú iba overení renomovaní výrobcovia s dlhoročnou tradíciou. Na každý tovar vieme preukázať všetky certifikáty požadované legislatívou EU. V prípade nespokojnosti alebo prípadnej reklamácie stojíme na strane pravdy a záväzkom sa nevyhýbame!

 FAKTY O VÝROBKOCH:

Pre porovnanie kvality našich výrobkov sme urobili malý skúšobný test. Porovnávali sa svetelné reťaze, naša najlacnejšia svetelná reťaz za 29 € verzus Svetelná reťaz z obchodného reťazca za 11 € podobnej dĺžky.

 

Fotky:

Svetelné reťaze TEST

Napájacie káble TEST

 

Z uvedených vlastností vidno u lacnejšieho výrobku snahu o úsporu materiálu. Napriek označeniu na krabici, že výrobok je vhodný aj do exteriéru, my tento výrobok považujeme za vysoko rizikový a nespoľahlivý. Plast v mrazoch nie je taký flexibilný ako guma a môže prasknúť, pri inštalácii sa môže slabá izolácia ľahko poškodiť a môže dôjsť k úrazu alebo požiaru. Váš majetok a zdravie môže takýto výrobok ľahko ohroziť, preto v našej ponuke podobné HOBBY výrobky nenájdete.

Všetky naše výrobky spĺňajú najprísnejšie štandardy EÚ na bezpečnosť a kvalitu, ich kúpou podporujete ekologický proces výroby a vytvárate férové pracovné podmienky. Všetky výrobky v našej ponuke sú od renomovaných svetových výrobcov. Osvetlíme Vás do svetových značiek!

Tím DECOR FACTORY

LED christmass decoration

Dekoračné osvetlenie rodinného domu

Keď sa rozhodnete pre profesionálnu výzdobu svojho domu, firmy prípadne obchodu, stačí ak zavoláte do našej firmy a dohodnete si termín obhliadky s našim pracovníkom. Po príchode bude Váš objekt nafotený a zistené potrebné rozmery (obr. 1) Ďalej bude vytvorený grafický návrh s predbežnou cenovou ponukou (obr. 2) Po odsúhlasení grafického návrhu a cenovej ponuky si dohodnete termín realizácie a naši pracovníci projekt zrealizujú (obr. 3).

LED výzdoba na dom
Pri vianočnej výzdobe rodinného domu, používame výhradne vonkajšie vianočné LED osvetlenie. Použité musia byť certifikované svetelné produkty. Pri výzdobe rodinného domu doporučujeme použiť LED osvetlenie, ktoré má nízku spotrebu elektrickej energie, vyššiu životnosť a malé emisie tepla. Pri LED dekoračnom osvetlení sú farby jasnešie a svietivosť omnoho silnejšia než u klasických mikrožiarovkových produktoch.

 

Najčastejšie používaným typom vianočného osvetlenia na rodinné domy je svetelný kábel, označovaný aj ako svetelná trubica, svetelný had či hadica. Montáž hadice je veľmi jednoduchá. Mnohí ju pripevňujú na odkvapové žľaby pod strechou, prípadne montážnymi klipmi, skrutkami, klincami do drevených výklenkov striech. Tieto uvedené spôsoby sú síce menej náročné na čas a financie, ale znižujú estetiku a životnosť celej realizácie projektu. Svetelné káble majú nežiaducu schopnosť, pri zmenách teploty, meniť tvar. Pri vysokých teplotách sa hadica rozpína, pri nízkych zasa zmenšuje. Postupne dochádza k deformácií vytvorených liniek, vznikajú previsy a poruchy. Zabrániť týmto nežiadúcim vlastnostiam sa dá použitím špeciálnej lišty (Nájdete ju TU), ktorá Vám umožní vytvoriť dokonale rovné línie na fasáde Vášho domu a drží svetelnú hadicu pevne zafixovanú bez možnosti deformácie. Lišta je z priehľadného PET materiálu, má zvýšenú UV odolnosť, vďaka čomu môže byť instalovaná celoročne. Odporúčame ju lepiť, alebo priskrutkovať v závislosti o typu povrchu. Odmenou za Vašu investíciu bude dokonalá výzdoba s vysokou spoľahlivosťou sbňvetelného hada.

warm white rope light

Na svetelnú výzdobu rodinného domu sa často používajú aj LED svetelné cencúle, niekde označované ako stalaktity, ice-lite alebo icycle. Ich použitie a montáž je veľmi jednoduché. Pri prvej montáži odporúčame v teple domova vybaliť cencúle z balenia a jednotlivé pramene jeden za druhým povyrovnávať, čím sa vyhnete tomuto úkonu v studenom zimnom počasí a ušetríte svoje zdravie i čas. Väčšina našich LED svetelných cencúľov je deliteľná na dĺžku 1,5m. Najčastejšie montujeme svetelné cencúle na odkvapy, zábradlia, či terasové striešky a to pomocou montážnych fixačných pások. Pri montáži do dreva sa dajú použiť samorezné háčiky, samorezné skrutky s okami a iné. Naše cencúle je možné nechať nainštalované celoročne len v prípade, ak inštalácia prebehne za použitia špeciálnych UV odolných montážnych pások, odbornou manipuláciou s vyhnutím sa tmavým podkladovým materiálom. V opačnom prípade môže dôjsť následkom vysokých teplôt k ich nenávratnému poškodeniu.

LED cencúľ white LED icicle white

Ak máte na rodinnom dome podporné stĺpy a piliere, doporučujeme zvýrazniť ich omotaním LED svetelnou girlandou, resp. svetelnou reťazou. Na 3m stĺp priemeru do 40 cm postačí jedna 12m girlanda. Girlandy samozrejme používame na osvetlenie stromčekov, kríkov, či záhonov v blízkosti domu. Na výber je pestrá ponuka farieb, kde sú obľúbené kombinácie biela s modrou, biela s červenou, teplá biela s červenou. Fantázii sa medze nekladú a každý má svoj vkus.

Vianočná výzdoba vchodu do domu LED osvetrlenie na stĺpy Krásne pekné vianoce

Na výzdobu balkóna môžete použiť svetelný LED záves, ktorý prichytíte jednoducho o zábradlie fixačnými páskami. Táto montáž je taká jednoduchá, že je zbytočné o nej písať. LED závesy sú vhodné aj ako vianočné osvetlenie do okien.

LED záves na zábradlí LED svetelný záves warm white 24V Vianočné osvetlenie do okna

Všetky hore opísané svetelné prvky sa dajú medzi sebou prepojiť špeciálnimi predlžovacími káblami. Pointa je v systéme D-FIX, čo znamená vodeodolný šróbovací konektor. Rovnaké konektory sú na vianočnom osvetlení aj na predlžovacích kábloch. Preto môžeme napríklad z jedného bodu domu napojiť LED hadicu, LED cencúle, LED reťaze a LED závesy. Tento štandard je najčastejšie používaný pri profesionálnej LED svetelnej výzdobe v Európe. Ich výhodou je jednoduchá montáž, absencia odbornej elektrikárskej inštalácie ale hlavne bezpečnosť. Pri použití klasických predlžovačiek je vysoké riziko poruchy následkom skratu, alebo úrazu. Ak už niekde používate klasickú predlžovačku, náš tip je zabaliť ju poriadnou vrstvou potravinárskej fólie a uložiť ju na suché miesto mimo dosaho detí.

 75

 

Vianočné osvetlenie na dom alebo strom Vám spoločnosť DECOR FACTORY navrhne zadarmo.

 

Projekty a partneri

15.11.2015

Ukážka Vianočného osvetlenia s použitím technológie FLASH

 

20. august 2014

Výzdoba svetelnými hadmi - DISKOBAR IGUANA Hangár - spolu 250m

LED rope light DiSCO LED hadice disco hangár

 

11. júl 2014

3D nápis BOWLING - podsvietený výkonovými LED pásmi

LED nápis 3D

 

 

4. apríl 2014

Projekt osvetlenia Hotela Skalka v Rajeckých Tepliciach 2014:

Použité boli RGB reflektory v kombinácii so svetelným hadom a LED cencúľmi. Jedinečná kombinácia týchto prvkov môže dokononale prispôsobiť večernú atmosféru konania rôznych akcií. Pri firemných eventoch si viete nastaviť farbu spoločnosti, ktorá event organizuje. Pri svadbách je obľúbená fialová, pri oslavách alebo festivaloch môžete farby ľubovolne nechať plynule meniť farby.

PREDTÝM:

POTOM:

Osvetlenie hotel dekor

Toto riešenie je finančne nenáročné, informujte sa na info@decorfactory.sk

 

 Vianočné ozdoby a dekorácie

 

Spoločnosť DECOR FACTORY, s.r.o., ponúka viacero druhov vianočných ozdôb a dekorácií. Sem patria vianočné stromčeky,  vianočné girlandy a čečiny, vianočné gule,  a vianočné mašle. Splníme takmer každé prianie zákazníka, či už o farbe alebo type vianočných ozdôb a dekorácií. Sme popredným dovozcom a predajcom vianočných dekorácií na Slovenskom trhu. Rozumieme preto Vašim požiadavkám, ak máte predstavu ako má vyzerať vianočná dekorácia alebo ozdoba, radi Vám pomôžeme.

 

Vianočný stromček s kombináciou krásnych vianočných ozdôb, je základ peknej vianočnej výzdoby. Mnoho ľudí dáva prednosť lacným a nekvalitným vianočným stromčekom, kúpených v hypermarkete alebo na tržnici. Naša spoločnosť ponúka výhradne kvalitné vianočné dekorácie, preto naše umelé vianočné stromčeky vyzerajú takmer ako živé. Keď si u nás kúpite vianočný stromček, potešíte seba i rodinu na mnoho rokov, lebo tento typ vianočného stromčeka má mimoriadne dlhú životnosť a stálosť farieb. Vianočné stromčeky dodávame v štandardných farbách ako je zelená,  ale napríklad obľúbená je aj biela alebo modrá farba. Tu sa dajú kombinovať rôzne farby vianočného stromčeka, farebné vianočné ozdoby a farebné vianočné osvetlenie. Preto môžete vytvoriť nezameniteľnú atmosféru Vianoc, či už doma v obývačke, kancelárii alebo obchode. S našimi vianočnými dekoráciami sa Vám to určite podarí.

 

Ďalšia vianočná dekorácia, na ktorú sme špecialisti je vianočná čečina. Z tohto materiálu  sa dá vyrobiť vianočná girlanda, vianočný čečinový koberec alebo vianočná čečinová reťaz rôznych tvarov a farieb. Tieto vianočné dekorácie sa s obľubou používajú aj v exteriéri, pretože sú mrazuvzdorné a vode odolné. Vianočné girlandy si udržujú  stály tvar, či už je to mesiačiková girlanda, alebo vetvičková girlanda. Tieto vianočné girlandy sa s obľubou zdobia vianočnými guľami a inými vianočnými dekoráciami. Ľudia alebo firmy si tak môžu vytvoriť atmosféru Vianoc zdobením okien, dverí, výkladov, alebo obľúbených zábradlí a schodísk.

 

Najobľúbenejšou vianočnou dekoráciou je vianočná guľa. Špecializujeme sa na odolné plastové vianočné gule, ktoré sú pre Vašu domácnosť a ratolesti bezpečné a mechanicky odolné. Už nemusíte každý rok vysávať črepiny z koberca, naše vianočné gule sú bezpečná vianočná dekorácia. Vieme dodať všetky možné farby a veľkosti,

Vianočné gule, rozdelené na vianočné gule s matným povrchom a vianočné gule s lesklým povrchom. Vyžiadajte si u nás v predajni vzorkovník farieb a vyberte si originálne vianočné gule podľa vlastného gusta.YTI4OT