Vážený zákazník. Osobný odber alebo návštevu prevádzky, si dohodnite telefonicky vopred.

O nás

       Dekoračnému osvetleniu sa venujeme už viac ako 15 rokov. Máme za sebou stovky realizovaných projektov u náročných klientov. Výnimočný sortiment toho najlepšieho, čo nájdete na svetových veľtrhoch. Našim cieľom je dlhodobý rast spoločnosti, pri zachovaní najvyšších etických princípov podnikania a zodpovedným prístupom k prírodným zdrojom. Prípadné reklamácie riešime okamžite v prospech zákazníka. Ponúkané výrobky spĺňajú všetky potrebné certifikáty EU, prioritou je životnosť, bezpečnosť a dizajn. Pri výbere dodávateľa dbáme na ekologické procesy výroby, vysokú životnosť a udržateľnosť.

Naše výhody:

- JEDINEČNÝ SORTIMENT - overené produkty od viacerých renomovaných výrobcov na jednom mieste. Široká ponuka, ktorú na našom a okolitých trhoch nenájdete. 

- SKÚSENOSTI - prax v oblasti dekoračného osvetlenia viac ako pätnásť rokov. Prax znamená menej chýb a kvalitnejšie riešenia.

- ODBERNÉ A PREDAJNÉ MIESTO - showroom a zároveň naše kreatívne štúdio, kde skúšame a vyrábame nové nápady. Možnosť nákupu priamo u nás. Blízko diaľnice na Zlatých Pieskoch na vjazde do Bratislavy z D1. 

- DOBRÁ CENA -  sledujeme konkurenciu a prispôsobujeme cenu vždy tak, aby sme pri vysokej kvalite mohli konkurovať aj bežným výrobkom. 

- VLASTNÉ SKLADY - tovar označený skladom, skutočne fyzicky u nás. Nákup, alebo odoslanie je preto takmer okamžité.

- BENEFITY PRI NÁKUPE - znížili sme ceny prepravy a pri nákupe od 30€ doručujeme skladné zásielky úplne zadarmo. Pri nákupoch nad 300€ dostanete hodnotný darček. Individuálne zľavy pri pravidelných nákupoch

- UDRŽATEĽNOSŤ - dobre si uvedomujeme, že planétu máme iba jednu. Kvalitný sortiment s vysokou životnosťou obmedzuje vytváranie zbytočného odpadu a znižuje uhlíkovú stopu. Odpad a elektroodpad je poctivo triedený do zberných nádob a likvidovaný v licencovaných zberniach odpadu. Naši dodávatelia a my sami  financujeme množstvo programov pre zlepšenie životného prostredia. 

Naša spoločnosť sa snaží eliminovať množstvo odpadov, ktoré dôsledne triedime. Zúčastňujeme sa enviromentálnych aktivít spojených s výsadbou nových stromov, čistením prírody a podobne. Navyše pri každej vašej objednávke nad 50€ automaticky zakúpime jednu sadenicu, ktoré potom dobrovoľníci z Pure Slovakia zasadia do kalamitou postihnutých oblastí. Viac o iniciatíve tu: https://www.instagram.com/explore/tags/kazdystromsapocita/

certificate 2023 a 

Vybrané realizácie: