OZNAM: Naša obchodná prevádzka bude v termíne od 21.7. do 07.08.2021 zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky. Objednávky cez e-shop fungujú v štandardnom režime. Osobný odber alebo návštevu prevádzky, si dohodnite telefonicky vopred. Ďakujeme za pochopenie.

O nás

       Špecialisti na profesionálne dekoračné osvetlenie už viac ako desať rokov. Máme za sebou stovky realizovaných projektov u náročných klientov. Výnimočný sortiment toho najlepšieho, čo nájdete na svetových veľtrhoch. Našim cieľom je dlhodobý rast spoločnosti, pri zachovaní najvyšších etických princípov podnikania a zodpovedným prístupom k prírodným zdrojom. Prípadné reklamácie riešime okamžite v prospech zákazníka. Ponúkané výrobky spĺňajú všetky potrebné certifikáty EU, prioritou je životnosť, bezpečnosť a dizajn. Pri výbere dodávateľa dbáme na ekologické procesy výroby, vysokú životnosť a udržateľnosť zdrojov. 

Naše výhody:

- JEDINEČNÝ SORTIMENT - overené produkty od viacerých renomovaných výrobcov na jednom mieste. Široká ponuka, ktorú na našom a okolitých trhoch nenájdete. 

- SKÚSENOSTI - prax v oblasti dekoračného osvetlenia viac ako pätnásť rokov. Prax znamená menej chýb a kvalitnejšie riešenia.

- ODBERNÉ A PREDAJNÉ MIESTO - showroom a zároveň naše kreatívne štúdio, kde skúšame a vyrábame nové nápady. Možnosť nákupu priamo u nás. Blízko diaľnice na Zlatých Pieskoch na vjazde do Bratislavy z D1. 

- DOBRÁ CENA -  sledujeme konkurenciu a prispôsobujeme cenu vždy tak, aby sme pri vysokej kvalite mohli konkurovať aj bežným výrobkom. 

- VLASTNÉ SKLADY - tovar označený skladom, skutočne fyzicky u nás. Nákup, alebo odoslanie je preto takmer okamžité.

- BENEFITY PRI NÁKUPE - znížili sme ceny prepravy a pri nákupe od 100€ doručujeme skladné zásielky úplne zadarmo. Pri nákupoch nad 300€ dostanete hodnotný darček. Individuálne zľavy pri pravidelných nákupoch

- UDRŽATEĽNOSŤ - dobre si uvedomujeme, že planétu máme iba jednu. Kvalitný sortiment s vysokou životnosťou obmedzuje vytváranie zbytočného odpadu a znižuje uhlíkovú stopu. Odpad a elektroodpad je poctivo triedený do zberných nádob a likvidovaný v licenovaných zberniach odpadu. Naši dodávatelia a my sami  financujeme množstvo programov pre zlepšenie životného prostredia. 

Vybrané realizácie: