Vážený zákazník. Osobný odber alebo návštevu prevádzky, si dohodnite telefonicky vopred.

O nás

       Dekoračnému osvetleniu sa venujeme už viac ako 15 rokov. Máme za sebou stovky realizovaných projektov u náročných klientov. Výnimočný sortiment toho najlepšieho, čo nájdete na svetových veľtrhoch. Našim cieľom je dlhodobý rast spoločnosti, pri zachovaní najvyšších etických princípov podnikania a zodpovedným prístupom k prírodným zdrojom. Prípadné reklamácie riešime okamžite v prospech zákazníka. Ponúkané výrobky spĺňajú všetky potrebné certifikáty EU, prioritou je životnosť, bezpečnosť a dizajn. Pri výbere dodávateľa dbáme na ekologické procesy výroby, vysokú životnosť a udržateľnosť.

Naše výhody:

- JEDINEČNÝ SORTIMENT - overené produkty od viacerých renomovaných výrobcov na jednom mieste. Široká ponuka, ktorú na našom a okolitých trhoch nenájdete. 

- SKÚSENOSTI - prax v oblasti dekoračného osvetlenia viac ako pätnásť rokov. Prax znamená menej chýb a kvalitnejšie riešenia.

- ODBERNÉ A PREDAJNÉ MIESTO - showroom a zároveň naše kreatívne štúdio, kde skúšame a vyrábame nové nápady. Možnosť nákupu priamo u nás. Blízko diaľnice na Zlatých Pieskoch na vjazde do Bratislavy z D1. 

- DOBRÁ CENA -  sledujeme konkurenciu a prispôsobujeme cenu vždy tak, aby sme pri vysokej kvalite mohli konkurovať aj bežným výrobkom. 

- VLASTNÉ SKLADY - tovar označený skladom, skutočne fyzicky u nás. Nákup, alebo odoslanie je preto takmer okamžité.

- BENEFITY PRI NÁKUPE - znížili sme ceny prepravy a pri nákupe od 100€ doručujeme skladné zásielky úplne zadarmo. Pri nákupoch nad 300€ dostanete hodnotný darček. Individuálne zľavy pri pravidelných nákupoch

- UDRŽATEĽNOSŤ - dobre si uvedomujeme, že planétu máme iba jednu. Kvalitný sortiment s vysokou životnosťou obmedzuje vytváranie zbytočného odpadu a znižuje uhlíkovú stopu. Odpad a elektroodpad je poctivo triedený do zberných nádob a likvidovaný v licenovaných zberniach odpadu. Naši dodávatelia a my sami  financujeme množstvo programov pre zlepšenie životného prostredia. 

Vybrané realizácie: 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie