LED padajúci sneh - vianočné osvetlenie

29.05.2017

LED padajúci sneh - vianočné osvetlenie

Ako sa tento efekt používa, kde vznikol a prečo je dobré dbať na pôvod výrobku.

 

LED padajúce svetlo – vianočné osvetlenie padajúci sneh

 

Prvý krát bol tento efekt predstavený na výstave vo Frankfurte nad mohanom v roku 2008 a v tom istom roku bol uvedený do predaja. Pôvodná spoločnosť pochádzajúca z Belgicka uviedla postupne svoj patentovaný výrobok do všetkých kútov sveta. Ohlas na svetelný efekt padajúceho snehu bol enormný, výroba nestíhala pokryť enormný dopyt.

 

Ďalší rok nezaváhali prevažne čínsky výrobovia, patent nepatent, masová výroba kópií snowfallu sa začala. Skončilo to colnými raziami na nelegálne ponúkané kópie originálneho výrobku. Státisíce balení skončili v šrote, majiteľ patentu vysúdil veľké milióny. Boj s čínskymi dovozcami je to však márny, dodnes je na trhu viac nelegálnych výrobkov, ako tých s licenciou na patent.

PROFI PREVEDENIE:

 

Rozdiel v kvalite je markantný. Kým certifikované SNOWFALLy majú kvalitné hrubé exteriérové káble a dostatočnú izoláciu voči vode, lacné šmejdy veľmi rýchlo zatečú vodou alebo sa vplyvom počasia poškodia chabé kábliky. LED padajúci sneh je možné dostať v niekoľkých veľkostiach, pre domáce použitie sú to od dĺžky 10cm až do dĺžky 50cm. Profesionálny efekt sneženia na vonkajšie použitie, má dĺžku jednej trubice od 50 do 100cm

 

Pomocou tohto Vianočného osvetlenia docielite finálnu výzdobu vianočného stromu. Obyčajne sa trubice LED sneženia rovnomerne umiestnia na už vyzdobený viančný stromček. Pri profesionálnej výzdobe budov sa používajú v kombinácii s inými prvkami osvetlenia.

UKÁŽKA POUŽITIA NA DOME:

 Vianočné osvetlenie padajúci sneh

SNOWFALL alebo efekt sneženia má mnoho výrazov, najčastejšie je to padajúce svetlo, svetelné slzičky, vianočné padajúce cencúlepadajúci sneh. Na názve nezáleží, v prvom rade je bezpečnosť majetku a zdravia. Preto pri kúpe vyberajte kvalitné certifikované osvetlenie za výhodnú cenu.

  

NzExYzJiNG