Vážený zákazník. Osobný odber alebo návštevu prevádzky, si dohodnite telefonicky vopred.

Stmievanie na 3 módy

Žiarovky E14 LED so stmievaním na 3 Módy. Žiarovky obsahujú zabudovaný stmievač, ktorým sa dá intenzita žiarovky tlmiť alebo pridávať za pomoci Vášho vypínača. Jednoduchým vypnutím a zapnutím meníte intenzitu svietivosti až v troch úrovniach. 

2 položiek celkom
stmievatelna led ziarovka e14 a
€2,83 bez DPH
€3,40 / ks

Krokovo stmievateľná LED žiarovka E14, ktorej intenzitu ovládate zapnutím a vypnutím spínača. 

354-83-1
krokovo stmievatelna led e14 st26 2w 250lm 3000k 352 76
€3,17 bez DPH
€3,80 / ks

Krokovo stmievateľná LED žiarovka E14 s pamäťou, ktorej intenzitu ovládate zapnutím a vypnutím spínača. 

352-76
Benefity pri nákupe
Benefity pri nákupe
Nakúpte nad 50€ a dopravu neplatíte. Okamžitá výmena tovaru, alebo vrátenie peňazí v prípade reklamácie. Neevidujeme ani jedného nespokojného zákazníka, ktorému by sme nevyšli v ústrety. Darček k väčším nákupom ako prekvapenie.
Garancia najlepšej ceny
Garancia najlepšej ceny
Nakupujeme priamo u výrobcu a nerobíme klasický veľkoobchod. U nás nakúpi za veľkoobchodné ceny každý koncový zákazník. Okrem najlepšej ceny, od nás získate overené produkty prémiovej kvality a profesionálnu zákaznícku podporu
Overený originálny tovar
Overený originálny tovar
Bezpečnosť a kvalita ponúkaných výrobkov, je na prvom mieste. Ponúkame Vám len výrobky, od renomovaných top výrobcov. Neponúkame lacné napodobeniny. Výhradné zastúpenie viacerých značiek.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Produkty označené skladom odosielame do 24 hodín od zadania objednávky. Veľkou výhodou sú stovky odberných miest, kde si viete zásielku flexibilne vyzdvihnúť.