Vážený zákazník. Osobný odber alebo návštevu prevádzky, si dohodnite telefonicky vopred.

LED grow lampy a žiarovky

Najpredávanejšie

led grow ziarovka e27 6w 200lm 1300k 357 37
 
€6,50
(€5,42 bez DPH)
ziarovka na pestovanie rastlin 357 35
 
€15,90
(€13,25 bez DPH)
ziarovka na pestovanie rastlin 357 36
 
€15,90
(€13,25 bez DPH)
profi led grow ziarovka pre rastliny plant e27
 
€29
(€24,17 bez DPH)
1 položiek celkom
led grow ziarovka e27 6w 200lm 1300k 357 37
€5,42 bez DPH
€6,50 / ks

Žiarovka na podporu rastu rastlín postavená na filament LED technológii. Vhodná na prisvecovanie rastlín.

357-37

Kvalitné a výkonné LED grow lampy a žiarovky na pestovanie rastlín pod umelým osvetlením. Pestovateľské svetlá ako sú LED grow žiarovky, pomáhajú rastu priesad bylín a izbových rastlín. Špeciálne spektrum svetla urýchľuje rast a silu rastlín. Umelé osvetlenie pre rastliny, je vhodné na pestovanie byliniek, zeleninových priesad, izbových rastlín a kvetov. Obzvlášť v zimnom období dodáva rastlinám potrebné lúče pre zdravý rast a dobrú kondíciu. Ružové svetlo podporuje rast a kvitnutie, žlté svetlo zase poskytuje široké spektrum lúčov potrebných pre správnu fotosyntézu. Žltá grow lampa je vhodná na prisvecovanie rastlín v teráriách. Ideálne je kombinovať obidve farby ružovú a žltú. Pre indoor pestovanie je osvetlenie dôležitou súčasťou celého procesu, prinášame len overené produkty od Švédskeho výrobcu Star Trading prémiovej kvality. Novinka v  ponuke - žiarovka na kvety. Pripravujeme pre Vás kompletný sortiment grow lámp pre profesionálne a hobby pestovanie rastlín v interiéri.

Benefity pri nákupe
Benefity pri nákupe
Nakúpte nad 50€ a dopravu neplatíte. Okamžitá výmena tovaru, alebo vrátenie peňazí v prípade reklamácie. Neevidujeme ani jedného nespokojného zákazníka, ktorému by sme nevyšli v ústrety. Darček k väčším nákupom ako prekvapenie.
Garancia najlepšej ceny
Garancia najlepšej ceny
Nakupujeme priamo u výrobcu a nerobíme klasický veľkoobchod. U nás nakúpi za veľkoobchodné ceny každý koncový zákazník. Okrem najlepšej ceny, od nás získate overené produkty prémiovej kvality a profesionálnu zákaznícku podporu
Overený originálny tovar
Overený originálny tovar
Bezpečnosť a kvalita ponúkaných výrobkov, je na prvom mieste. Ponúkame Vám len výrobky, od renomovaných top výrobcov. Neponúkame lacné napodobeniny. Výhradné zastúpenie viacerých značiek.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Produkty označené skladom odosielame do 24 hodín od zadania objednávky. Veľkou výhodou sú stovky odberných miest, kde si viete zásielku flexibilne vyzdvihnúť.