KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 249,00 €
Skladom
naša cena 10,00 €
Skladom
naša cena 360,00 €
Skladom

O NÁS » Služby
Služby v oblasti Vianočného osvetlenia

 

 

 

Grafické práce 

GRAFICKÉ VIZUALIZÁCIE A KALKULÁCIE

   Naši dizajnéri Vám pripravia grafické vizualizácie  budúceho vianočného      osvetlenia. Fantázii sa medze nekladú, návrhy s klientom konzultujeme až  do finálnej podoby. Kreativita je našou silnou stránkou, zdanlivo nemožné  inštalácie navrhneme dôvtipne a s dôrazom na celkovú architektúru . Po odsúhlasení návrhu vianočné svetielka vypracujeme  cenovú ponuku.

 

Montážne práce

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ

   Pri montáži dbáme najmä na bezpečnosť, jednoduchosť a elegantné riešenia. Vyhýbame sa drastickým zásahom do fasád budov a navrhujeme alternatívne spôsoby inštalácie svetelných dekorácií. Pracujeme s najlepším dostupným príslušenstvom a náradím. Výškové práce realizujeme pomocou rebríka, lešenia alebo výškovej plošiny. Všetko urobíme za Vás.

 

Sklady

SKLADOVANIE SVETELNÝCH DEKORÁCIÍ

   Po vianociach stačí zavolať do našej spoločnosti a dohodnúť demontáž vianočného osvetlenia. Naši technici Vám to odborne zdemontujú, zabalia a uskladnia do ďalších vianoc. V prípade potreby si tovar môžete kedykoľvek vyzdvihnúť.

 

RENT DECOR

PRENÁJOM SVETELNÝCH DEKORÁCIÍ

   Ponúkame možnosť prenájmu našich dekorácií. Okrem vianočného osvetlenia a dekorácií sú k dispozícii na prenájom aj ďalšie skvelé predmety na našom webe vyzdob.si

 

 

 

 

 

 

M2NhZDVmZ