KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 39,20 €
Skladom
naša cena 259,00 €
Skladom
naša cena 249,00 €
Skladom

O NÁS » Kto sme
Kto sme

 

Sme mladá dynamická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2013. Celkovo sa pohybujeme vo Vianočnom biznise viac ako desať rokov. Venujeme sa výrobe, dovozu a predaju dekoračného a vianočného osvetlenia. Samozrejmosťou je aj krátkodobý a dlhodobý prenájom dekorácií. Na slovenskom trhu zastupujeme päť veľkých európskych výrobcov a vyberáme pre Vás len to najlepšie.
Máme za sebou viac než tisíc spokojných zákazníkov a vyše sto realizovaných projektov. Našim cieľom je byť spoľahlivým a dlhodobým partnerom pri zabezpečení potrebného dekoračného osvetlenia.

Výrobky a ponúkané produkty spĺňajú všetky potrebné certifikáty EU, prioritou je kvalita a bezpečnosť. Pri výbere dodávateľa dbáme na ekologické procesy výroby, vysokú životnosť a udržateľnosť zdrojov.

Náš kreatívny tím neustále prináša nové nápady, ktoré s profesionálnym prístupom pre Vás realizujeme.

 Vonkajšie vianočné svetlá

NAŠE PREDNOSTI:

 

Kvalitne_vianocne_osvetlenie

 Na Slovensku máme najširší ponúkaný sortiment. Zastupujeme piatich veľkých európskych výrobcov. Ponuka na e-shope tvorí iba necelých 10% výrobkov, ktoré vieme dodať. 

 

obchod s vianocnym osvetlenim

 

 Nie sme iba e-shop, máme vlastné odberné miesto kde si tovar môžete obzrieť vyskúšať a kde Vám ochotne poradia vždy usmiati profesionáli. 

 

lacne vianocne osvetlenie

 Vďaka tomu, že nerobíme veľkoobchod, ponúkame výrobky o 10-20% lacnejšie ako konkurencia. Výhodné zmluvy s výrobcami nám umožňujú ponúkať prémiové výrobky za výhodnejšie ceny.

 

Sklad decor factory LED vianocne osvetlenie

 Nedá sa mať všetko, ale najpredávanejšie výrobky máme celoročne na sklade. Dodanie je preto vždy takmer okamžité.

 

lacno a kvalitne retaze

 Dávame Vám Viac ako ostatní. Pri objednávke desiatich a viac kusov rovnakého osvetlenia, dostanete od nás vždy jeden napájací kábel v hodnote 7€ zadarmo. Každá objednávka okrem LED motívov nad 199€ bude odoslaná zadarmo. Zákazníci pri objednávke nad 300€ dostanú k objednávke hodnotný darček s dekoráciami a osvetlením zadarmo!

 

tradicne vianocne svetla

 

 Ochotne Vám vždy poradíme s výberom toho najvhodnejšieho osvetlenia pre Vaše potreby. Viac ako 10 rokov skúseností s vianočným osvetlením znamená, že sa na naše rady môžete spoľahnúť. 

ZmNiYWV