KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 280,00 €
Na objednávku
naša cena 10,00 €
Skladom

Úvod » LED Svetelné cencúle

LED svetelné cencúle

 

      LED Svetelné cencúle prémiovej kvality do vonkajšieho prostredia na výdobu domov, balkónov alebo komplexné Vianočné osvetlenie budov.  

  Vďaka patentovaným LED s predĺženou životnosťou, silnou epoxidovou ochranou diódy a masívnym gumeným káblom sú LED cencúle z tejto kategórie najspoľahlivejšie za najvýhodnejšiu cenu.

 

Vianočné cencúle vonkajšie

Usporiadať podľa 
Výrobca  

cena pred zľavou 55,00 €

naša cena 46,75 €

Skladom
zľava 15 %


cena pred zľavou 55,00 €

naša cena 46,75 €

Skladom
zľava 15 %


cena pred zľavou 69,00 €

naša cena 58,65 €

Skladom
zľava 15 %


 

naša cena 69,00 €

Na objednávku


 

naša cena 69,00 €

Na objednávku


cena pred zľavou 99,00 €

naša cena 84,15 €

Skladom
zľava 15 %


cena pred zľavou 99,00 €

naša cena 84,15 €

Skladom
zľava 15 %


 

naša cena 136,00 €

Na objednávku

Pre rok 2017 prinášame niekoľko nových výrobkov na náš trh. Do ponuky sme zaradili svetelné cencúle prémiovej kvality, ktoré majú menej LED pre decentnú výzdobu. Vďaka menšiemu počtu LED a nízkej cene si tento výrobok môžu dovoliť viacerí. Všetky vianočné LED svetelné cencúle majú masívne gumené káble s dvojitou izoláciou. Dajú sa deliť a spájať každých 1,5m až do celkovej dĺžky 60-90m na jeden napájací adaptér. V ponuke nájdete výrobky, ktoré majú dva systémy konektorov spájania QuickFixed a EasyConnect.  Medzi sebou ich preto neprepojíte.

Najčastejším produktom pri výzdobe domu sú práve svetelné cencúle. Zavesiť ich môžete na odkvapové žľaby, zábradlie alebo si pripravíte úchytky. Najobľúbenejšie sú v teplej bielej farbe, môžete ich kombinovať s inými výrobkami ako LED záves a svetelná reťaz.  Výrobcom udávaná životnosť 50000 hodín musí uspokojiť aj toho najnáročnejšieho používateľa.  Pokiaľ chcete vianočné LED cencúle mať inštalované celoročne, poraďte sa s našimi pracovníkmi, aké opatrenia treba zvoliť pri inštalácii, aby ste predišli skoršiemu opotrebovaniu výrobku.

Pri kúpe kvalitných svetelných cencúľov na dom si žiadajte výrobok s gumeným káblom, nie plastovým! Každé Vianočné osvetlenie musí mať platné certifikáty, slovenský návod na použitie a kontakt na dovozcu. Na trhu tento výrobok nájdete aj pod názvami ice-lite, stalaktit, LED kvaple, vianocne cencule. Pri kúpe značkového vianočného osvetlenia u nás, získate istotu vysokej kvality a bezpečnosti, kvalitné príslušenstvo, ktoré šetrí čas i peniaze počas montáže a garanciu kladného vyriešenia prípadnej reklamácie. Väčšinou všetky reklamácie riešime do niekoľkých hodín. 

ZWYxZ