KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 360,00 €
Skladom
naša cena 249,00 €
Skladom

Úvod » LED svetelné hadice

LED svetelné hadice

    Určené na výzdobu domov, pod barové pulty na výrobu svetelných dekorácií. Vďaka flexibilnému materiálu, môžete ohnúť svetelnú hadicu až o 180 stupňov. V ponuke sú LED svetelné hadice základných farieb a to biela, teplá biela, modrá, zelená, žltá a červená. Svetelné trubice sú určené do vonkajšieho ale aj do vnútorného prostredia. Pri ich zapojení dbajte na dôkladnú izoláciu voči vode, používajte dostatočné množstvo lepidla a špeciálnej zmršťovacej trubice s lepidlom. Každý svetelný had alebo LED svetelná trubica ktorý je v našej ponuke sme starostlivo testovali v tých najnáročnejších podmienkach. Prinášame vám preto najlepšiu kvalitu, za primerané ceny.

 

Svetelná hadica 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 5,30 €

Na objednávku


 

naša cena 5,50 €

Skladom


 

naša cena 6,20 €

Skladom


 

naša cena 6,30 €

Skladom


 

naša cena 6,60 €

Skladom


bežná cena 9,00 €

naša cena 6,90 €

Na objednávku


 

naša cena 7,30 €

Skladom


 

naša cena 7,80 €

Na objednávku
Novinka

    Prémiová kvalita našich svetelných hadíc Vám ušetrí nervy a čas pri možných poruchách. Rezná dĺžka 1m, originálne  príslušenstvo vždy skladom.  Vyberte si potrebnú dĺžku a my Vám svetelnú hadicu zapojíme.

Naše svetelné trubice sa vyznačujú stálosťou farieb, intenzity LED a vysokou UV odolnosťou pred slnečným žiarením. Všetky nami ponúkané LED hady majú reznú dĺžku 1m, čo znamená že sa dajú skracovať alebo deliť každý jeden meter, toto miesto je na každej hadici označené nožnicami. Premium LED svetelné trubice má uložené ledky v trubici tak, aby svetlo bolo rovnomerne vyžarované do všetkých strán. Platinium LED hadica má ledky uložené vertikálne smerom na jednu stranu hadice, tento výroboj je vhodný na olemovanie liniek budov.

Všetky zásahy pri zapojení, oprave alebo údržbe musia robiť osoby, ktoré spĺňajú vyhlášku o profesnej odbornosti elektrotechnikov.  Pokiaľ si nie ste istí, že si svetelnú hadicu zapojíte sami, my Vám ju profesionálne zapojíme za Vás.

ZTQyZDRh