Vážený zákazník. Osobný odber alebo návštevu prevádzky, si dohodnite telefonicky vopred.

LED svetelné hadice

    LED profesionálne svetelné hadice určené na výrobu alebo opravy vianočných svetelných dekorácií. Vďaka flexibilnému materiálu, môžete ohnúť svetelnú hadicu až o 180 stupňov. Univerzálna rezná dĺžka exteriérových svetelných hadíc 1m a horizontálne uloženie LED . Svetelné trubice sú určené do vonkajšieho ale aj do vnútorného prostredia. Pri ich zapojení dbajte na dôkladnú izoláciu voči vode, používajte dostatočné množstvo lepidla a špeciálnej zmršťovacej trubice s lepidlom. Každý svetelný had alebo LED svetelná trubica ktorý je v našej ponuke sme starostlivo testovali v tých najnáročnejších podmienkach. Prinášame vám preto najlepšiu kvalitu, za primerané ceny. Svetelné hady sa dá využiť aj ako vianočné osvetlenie na dom, alebo na rôzne dekoračné účely. 

Najpredávanejšie

led had tepla biela
 
€6
(€5 bez DPH)
Biela LED trubica 36 LED 1m had
 
€6
(€5 bez DPH)
Zelena LED hadica 36 LED 1m had
LED svetelná hadica zelená
Skladom (46 m)
179
 
€5,60
(€4,67 bez DPH)
Cervena LED trubica 36 LED 1m had
LED svetelná hadica červená
Skladom (>100 m)
177
 
€5
(€4,17 bez DPH)
BIELA FLASH
 
€7,80
(€6,50 bez DPH)
modra LED trubica 36 LED 1m had
LED svetelná hadica modrá
Skladom (>100 m)
178
 
€5
(€4,17 bez DPH)
1 položiek celkom
Cervena LED trubica 36 LED 1m had
€4,17 bez DPH
€5 / m

Flexibilná svetelná hadica Červená LED. Profesionálna svetelná hadica určená primárne na výrobu a opravy svetelných dekorácií, závesných a stĺpových motívov. Na obnovu starých...

177

Predstavujeme vám kvalitnú profesionálnu LED svetelnú hadicu, ktorá je ideálna pre exteriérové použitie a na výrobu vianočných dekorov. Tento produkt je navrhnutý tak, aby bol flexibilný, ohybný a s farebnou stálosťou LED, čo zaručuje vysokú svietivosť a dlhú životnosť.

Naše LED svetelné hadice sú ideálne pre vianočnú výzdobu, ale aj pre akékoľvek iné osvetlenie, ktoré si dokážete predstaviť. S reznou dĺžkou 1 meter môžete prispôsobiť dĺžku hadice presne podľa svojich potrieb. Navyše, nízka spotreba energie a vysoká hustota LED až 36ks na 1 meter zaručujú úsporu energie a efektívne osvetlenie.

Dôverujte renomovanému výrobcovi s rokmi skúseností v oblasti osvetlenia. Naše LED svetelné hadice sú odskúšané a overené, aby ste mohli mať istotu, že investujete do kvalitného produktu.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť našu LED svetelnú hadicu 36 LED/m:

1. Kvalitný profesionálny produkt: Naše LED svetelné hadice sú navrhnuté pre exteriérové použitie a výrobu vianočných dekorov, čo zaručuje dlhú životnosť a vysokú kvalitu.
2. Flexibilita a ohybnosť: S reznou dĺžkou 1 meter môžete prispôsobiť dĺžku hadice presne podľa svojich potrieb a ľahko ju tvarovať do požadovaných tvarov.
3. Vysoká svietivosť a farebná stálosť LED: Naše LED svetelné hadice poskytujú jasné a živé farby, ktoré vydržia dlhodobo bez zmeny.
4. Energetická účinnosť: S nízkou spotrebou energie a vysokou hustotou LED až 36ks na 1 meter šetríte energiu a znižujete náklady na elektrinu.
5. Dôvera v renomovaného výrobcu: Naše LED svetelné hadice sú vyrobené renomovaným výrobcom s rokmi skúseností, čo zaručuje spoľahlivosť a kvalitu produktu.

IPB-decoration-logo

Benefity pri nákupe
Benefity pri nákupe
Nakúpte nad 50€ a dopravu neplatíte. Okamžitá výmena tovaru, alebo vrátenie peňazí v prípade reklamácie. Neevidujeme ani jedného nespokojného zákazníka, ktorému by sme nevyšli v ústrety. Darček k väčším nákupom ako prekvapenie.
Garancia najlepšej ceny
Garancia najlepšej ceny
Nakupujeme priamo u výrobcu a nerobíme klasický veľkoobchod. U nás nakúpi za veľkoobchodné ceny každý koncový zákazník. Okrem najlepšej ceny, od nás získate overené produkty prémiovej kvality a profesionálnu zákaznícku podporu
Overený originálny tovar
Overený originálny tovar
Bezpečnosť a kvalita ponúkaných výrobkov, je na prvom mieste. Ponúkame Vám len výrobky, od renomovaných top výrobcov. Neponúkame lacné napodobeniny. Výhradné zastúpenie viacerých značiek.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Produkty označené skladom odosielame do 24 hodín od zadania objednávky. Veľkou výhodou sú stovky odberných miest, kde si viete zásielku flexibilne vyzdvihnúť.