KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 10,00 €
Skladom
naša cena 360,00 €
Skladom

Úvod » Príslušenstvo

Príslušenstvo k LED svetelným trubiciam

 

        Originálne profesionálne príslušenstvo k prémiovým LED hadiciam od DECOR FACTORY. 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 0,30 €

Skladom


 

naša cena 0,50 €

Skladom


 

naša cena 0,60 €

Skladom


 

naša cena 3,00 €

Na objednávku


 

naša cena 9,50 €

Skladom


 

naša cena 30,00 €

Skladom


 

naša cena 58,00 €

Skladom

Svetelné hadice v našej ponuke, viete deliť, spájať a opravovať pomocou originálneho príslušenstva. Na zapojenie svetelnej trubice potrebujeme špeciálny adaptér, ktorý má na jednom konci vidlicu do bežnej zásuvky, v strede usmerňovač na jednosmerný prúd a končí priesvitným adaptérom na spojenie so svetelným hadom. Postup pri zapojení hadice je: najskôr pomocou teplovzdušnej pištole nahriať koniec hadice, potom do vodičov v tejto hadici presne zasunúť dvojkolík, ktorý následne spojíme s napájacím adaptérom. Zalepíme lepidlom a miesto spojenia zatavíme zmršťovacou bužírkou.

Konce svetelnej trubice je potrebné zaizolovať pomocou koncovej zátky, do ktorej dáme lepidlo a nakoniec v mieste spojenia ešte zatavíme zmršťovaciu bužírku.  Pre správnu montáž používajte špeciálne príslušenstvo, ktoré vám pomôže jednoducho prichytiť LED hadicu tam kde potrebujete. Pre rovné linky je nevyhnutná PET lišta. Tá sa na podklad buď nalepí, alebo alebo priskrutkuje. Na oblé miesta použite špeciálne priehľadné príchytky, ktoré ponúkame v sade 100 ks.

 

OGE5MmRjNj