KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 39,20 €
Skladom
naša cena 259,00 €
Skladom

Úvod » LED Svetelné závesy

LED svetelné závesy

 

        LED Svetelný záves do vonkajšieho prostredia s prémiovými LED. Vďaka špeciálnemu príslušenstvu je možné svetelné závesy prepojiť s LED cencúlmi alebo svetelnými reťazami. Všetky nami ponúkané výrobky majú masívne hrubé gumené káble a vodeodolné konektory určené do najnáročnejších podmienok.

 

Svetielkový záves

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 119,00 €

Na objednávku


 

naša cena 129,00 €

Skladom


 

naša cena 140,00 €

Skladom


 

naša cena 169,00 €

Skladom


 

naša cena 169,00 €

Na objednávku


 

naša cena 229,00 €

Na objednávku


 

naša cena 239,00 €

Na objednávku


 

naša cena 239,00 €

Na objednávku


 

naša cena 250,00 €

Skladom


 

naša cena 280,00 €

Skladom


 

naša cena 289,00 €

Na objednávku

  Svetelné závesy do exteriéru prémiovej kvality. Jednotlivé pramene sa dajú vymieňať. Osvetlenie je vhodné zvlášť na balkóny, do výkladov a okolo stĺpov. Často sa zdobí závesmi aj fasáda budovy, najmä u komerčných objektov. Svetelný záves LED je možné pomocou konektora vzájomne prepojiť s LED reťazou alebo cencúľami. Informujte sa u odborníkov na Vianočné osvetlenie, ochotne a radi poradíme s možnosťami inštalácie či uchytenia výzdoby.

Svetelný záves alebo svetelná záclona je profesionálne osvetlenie určené na Vianočné osvetlenie na balkón, do okna alebo výkladu, na fasádu budovy alebo domu. Jedná sa o kvalitné vianočné osvetlenie vonkajšie, vďaka vodeodolným spájacím konektorom. LED svetelný záves je možné kombinovať s inými typmi osvetlenia, ako sú cencúle, reťaze a podobne. Všetky nami ponúkané výrobky majú hrubé gumené káble, patentované LED s vysokou životnosťou a stálosťou farieb. Pomocou tohoto výrobku vytvoríte dokonalú svetelnú stenu na svadbu alebo event.  Všetky svetelné závesy majú v balení napájací kábel pre okamžité použitie, nemusíte nič dokupovať.

 

 

MWVkODdi