KONTAKTY

DECOR FACTORY s.r.o.
Stará Vajnorská 3022/37
83104 Bratislava
tel: 0948 221 998
napíšte nám
info@decorfactory.sk

NOVINKY

arr3Doprava a platba  Znížili sme ceny prepravy!        Kuriér stojí namiesto doterajších 8€ len 6€      ... arr3Vianočná predajňaVianočné osvetlenie Bratislava - predajňa   Naše produkty si odteraz môžete vyskúšať a vyzdvihnúť... arr3Český E-SHOP www.svetelnyretez.cz  Česká jazyková mutace e-shopu www.svetelnyretez.cz s vybraným zbožím. Nakupujte rychleji...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 360,00 €
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 360,00 €
Skladom
naša cena 280,00 €
Na objednávku
naša cena 10,00 €
Skladom

AKO NA TO » Vianočné osvetlenie domu

 Vianočné osvetlenie na dom

 

Inšpirujte sa pri výzdobe overenými tipmi. 

 

 

 Vianočné svetlá na dom

Samotná výzdoba rodinného domu pomocou Vianočného osvetlenia je možná rôznymi spôsobmi. Fantázii sa medze nekladú, ale predstavíme Vám najčastejšie z nich.

Svetelné cencúle

Svetelná reťaz girlanda

LED závesy a siete

Svetelná hadica

3D dekorácie

 

Osvetlenie zelene: 

Osvetlenie stromov

 Najčastejšie používaný spôsob, ako vytvoriť perfektnú vianočnú výzdobu Vám ponúkajú rastliny v blízkosti domu. Môžu to byť listnaté aj ihličnaté stromy, alebo len menšie kry. Pre zabezpečenie potrebného množstva vianočného osvetlenia sa bezplatne poraďte s našimi odborníkmi. Na výzdobu zelene sa v drvivej väčšine používa LED svetelná reťaz, alebo alternatívne nazývaná aj ako svetelná girlanda či svetelná šnúra. Pokiaľ chcete Vianočné osvetlenie domu oživiť, doplňte použité svetelné reťaze o dynamické prvky ako je FLASH efekt, imitácia padania snehu tzv. SNOWFALL alebo napríklad obľúbený efekt trblietajúcich hviezdičiek. (pridať odkazy na produkty)

 Svetielka na stromy

 

LED cencúľ vonkajší

 Kvalitný svetelný cencúľ (niekedy nazývaný ako stalactit, ice-lite, LED rampouch) je najpoužívanejšie Vianočné osvetlenie inštalované priamo na dom. V ponuke sú rôzne veľkosti osvetlenia, či farebné vyhotovenia. Prichytávať ich je možné popod strechu po obvode domu, napríklad na odkvapové žľaby, priamo do omietky alebo do dreva pomocou háčikov. Možnosti prichytávania sa venujeme v tomto článku.

svetelné cencúle na dom

 

 Svetelná reťaz

 Chcete zvýrazniť kontúry strechy alebo iné architektonické elementy na Vašej budove? Ideálny a cenovo prijateľný spôsob je Svetelná reťaz s vyššou hustotou LED. V prípade svetelných reťazí tohto typu je ich možné použiť ako alternatívu ku drahším cencúľom. Efekt je síce menší, ale diskrétnejší. Naše výrobky sú vhodné aj na celoročnú inštaláciu, sú odolné voči vysokým teplotám a UV žiareniu v lete až po silné mrazy, dažde a iné vplyvy počasia. Svetelnú reťaz použite aj na omotanie stĺpov Vášho domu, vďaka dômyselnému káblovému systému ako Easy Connect , nie je problém skombinovať viacej prvkov osvetlenia na jednu pripojovaciu vidlicu.

Svetelná reťaz na dom 

  

Svetelný LED záves

 Svetelné závesy preferujú klienti na výzdobu balkónov, do vnútorných okien alebo len spustia svetlá po fasáde. Toto vianočné osvetlenie je veľmi pútavé, výrazne viditeľné avšak vďaka veľkému počtu LED a káblov aj drahšie. Uchytenie LED závesu na balkón je veľmi jednoduché, takmer vždy si poradíte s viazacími plastovými páskami. V prípade montáže interiérových závesov, využite napríklad garniže.

 LED záves na zábradlie dom

  

Svetelná trubica had

 LED svetelná hadica je pomerne častým zjavom vianočného osvetlenia v našich uliciach.

Označovaná aj ako svetelná trubica, svetelný had či LED kábel. Montáž hadice je veľmi jednoduchá. Mnohí ju pripevňujú na odkvapové žľaby pod strechou, prípadne montážnymi klipmi, skrutkami, klincami do drevených výklenkov striech. Tieto uvedené spôsoby sú síce menej náročné na čas a financie, ale znižujú estetiku a životnosť celej realizácie projektu. Svetelné káble majú nežiaducu schopnosť, pri zmenách teploty, meniť tvar. Pri vysokých teplotách sa hadica rozpína, pri nízkych zasa zmenšuje. Postupne dochádza k deformácií vytvorených liniek, vznikajú previsy a poruchy. Zabrániť týmto nežiadúcim vlastnostiam sa dá použitím špeciálnej lišty (Nájdete ju TU), ktorá Vám umožní vytvoriť dokonale rovné línie na fasáde Vášho domu a drží svetelnú hadicu pevne zafixovanú bez možnosti deformácie. Lišta je z priehľadného PET materiálu, má zvýšenú UV odolnosť, vďaka čomu môže byť instalovaná celoročne. Odporúčame ju lepiť, alebo priskrutkovať v závislosti o typu povrchu. Odmenou za Vašu investíciu bude dokonalá výzdoba s vysokou spoľahlivosťou sbňvetelného hada.

Najlacnejšie LED hadice za ceny 2,50 a vyššie sú doslova vyhodené peniaze, Váš čas a práca. …....

 Svetelná trubica na dom

 

LED 3D dekorácie

 Jedinečný bezstarostný spôsob výzdoby pomocou hotových 3D dekorácií. Jednoduchý spôsob inštalácie pomocou ukotvenia k zemi, alebo závesným spôsobom. Naše 3D vianočné osvetlenie vonkajšie je hliníkovej konštrukcie, takže korózia nehrozí. V ponuke máme množstvo 3D stromov, LED gule, 3D soby a rôzne postavičky. 3D dekorácie sú na objednávku, čas výroby je 2-3 týždne.

 3D svetelné ozdoby

 

ZTA1OWE0Z